آزمایشگاه تخصصی

مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات

Equipped Laboratory At CIT

خدمات آزمایشگاهی

آزمایشگاه های تخصصی در زمینه صنایع پلیمر و لاستیک و هم چنین آزمایشگاه پیشرفته آکرودیته تست عملکرد مبدل های حرارتی​

1

آزمایشگاه تست عملکرد مبدل های حرارتی صفحه ای

2

آزمایشات صنایع پلیمر و لاستیک​

3

آزمایشات صنایع پلیمر و لاستیک​

آزمایشگاه تست عملکرد مبدل های حرارتی صفحه ای

با توجه به چالش های متعددی که کشورهای در حال توسعه و مخصوصا ایران در حوزه مصرف انرژی و توسعه پایدار دارند و همچنین با در نظر داشتن نقش عمده مبدل های حرارتی در بازیافت و بهینه سازی مصرف انرژی در صنایع، لزوم بررسی و شناسایی راهکارهای توسعه مبدل های حراتی بیش از پیش نمایان می شود.

آزمایشات صنایع پلیمر و لاستیک

آزمایشگاه پلیمر و لاستیک شرکت طاها قالب توس (TGT Lab) در سال 1391 در جهت کنترل پارامتر های کیفی و همچنین گسترش تنوع محصولات پلیمری این شرکت در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردید. این آزمایشگاه با بهره گیری ازتوانمندی های اعضای هیات علمی، تجارب متخصصان کارآزموده و دستگاه های تست پیشرفته و بر اساس استاندارد های ملی و بین المللی موفق به دریافت گواهینامه ISO17025 در زمینه طیف گسترده ای از کاربردی ترین آزمایشات صنایع پلیمر و لاستیک در سال 1397 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران گردیده است. همچنین این مرکز به عنوان یگانهآزمایشگاه اکرودیته در زمینه تست عملکر مبدل های حرارتی صفحه ای مشغول ارائه خدمات آزمایشگاهی و پژوهشی می باشد.

آزمایشات صنایع پلیمر و لاستیک

آزمایشگاه پلیمر و لاستیک شرکت طاها قالب توس (TGT Lab) در سال 1391 در جهت کنترل پارامتر های کیفی و همچنین گسترش تنوع محصولات پلیمری این شرکت در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردید. این آزمایشگاه با بهره گیری ازتوانمندی های اعضای هیات علمی، تجارب متخصصان کارآزموده و دستگاه های تست پیشرفته و بر اساس استاندارد های ملی و بین المللی موفق به دریافت گواهینامه ISO17025 در زمینه طیف گسترده ای از کاربردی ترین آزمایشات صنایع پلیمر و لاستیک در سال 1397 از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران گردیده است. همچنین این مرکز به عنوان یگانه آزمایشگاه اکرودیته در زمینه تست عملکر مبدل های حرارتی صفحه ای مشغول ارائه خدمات آزمایشگاهی و پژوهشی می باشد.

آزمایشگاه متالوگرافی

فعالیتهای مرتبط با آزمون متالوگرافی شامل انجام برشکاری و تهیه نمونه، قالب گیری با دستگاه مانت گرم و نیز در صورت لزوم قالب گیری نمونه با مانت سرد، انجام مراحل مختلف سنباده زنی با کاغذ سنباده به شماره های 360، 600، 800، 1000، 1200، 1500، 2000 و سپس پولیشکاری با دستگاه پولیشر متالوگرافی، انجام حکاکی شیمیایی و یا الکترو شیمیایی با محلولهای شیمیایی مختلف تهیه شده متناسب با نوع و جنس نمونه و در نهایت بررسی ریز ساختار با میکروسکپ نوری دارای لنزهای شیئی با بزرگنمایی های 100X، 200X، 400X، 600X، 800X و 1000X که بر اساس نیاز پروژه، موارد مختلف از جمله اندازه گیری لایه پوشش، اندازه گیری ناحیه HAZ، بررسی درصد فازهای مختلف و غیره قابل محاسبه و اندازه گیری خواهد بود.

در صورتی که میخواهید با مشاورین ما صحبت نمایید از طریق  اطلاعات تماس زیر اقدام نمایید.

  • phone-o تلفن: 31535 - 051 داخلی 32
  • em-o ایمیل: info@tgt-cit.com

در صورتی که میخواهید با مشاورین ما صحبت نمایید از طریق  اطلاعات تماس زیر اقدام نمایید.

  • phone-o تلفن: 31535 - 051 داخلی 32
  • em-o ایمیل: info@tgt-cit.com