بازدید آیت‌الله رئیسی از نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان استان خراسان رضوی

این محتوا را به اشتراک بگذارید!

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در دومین روز از سفر استانی دولت به استان خراسان رضوی از نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان استان خراسان رضوی بازدید کرد.
در این نمایشگاه که به میزبانی پارک علم و فناوری استان خراسان رضوی برگزار شد شرکت دانش بنیان طاها قالب توس نیز حضور بهم رسانید.
مدیر عامل کارخانجات طاها قالب توس جناب آقای دکتر انوشیروان فرشیدیان‌فر ضمن خوش آمدگویی به رییس جمهور محترم جناب آقای دکتر رئیسی از غرفه این شرکت، به توضیح دستاوردهای علمی و اختراعات این مجموعه در این سال ها پرداختند.
شرکت دانش بنیان طاها قالب توس (TGT Co) در راستای خودکفایی ایران اسلامی، طراحی و ساخت مبدل صفحه ای را از سال ۱۳۷۹ در مشهد آغاز نموده است. هم اکنون تمامی محصولات گسترده این شرکت به صورت کامل و انحصاری در چهار سایت تولیدی این شرکت با زیر بنایی بیش از ۱۸۰۰۰ مترمربع طراحی و ساخته شده است. این شرکت با بهره جستن از مدیریت دانشگاهی و با تجربه، و 4۰۰ پرسنل مجرب و متخصص، بر پایه دانش علمی و سال ها تجربه تخصصی در سیستم های انتقال حرارت مدرن به ساخت نسل جدیدی از مبدل صفحه ای اقدام نموده است. هدف تمامی محصولات ما بهینه کردن مصرف انرژی و کاهش چشمگیر هزینه های جاری فرآیندهای انتقال حرارت صنعتی با بهره گیری از دانش پیشرفته انتقال حرارت می باشد.

 

هرماه یک مقاله علمی و تخصصی دریافت نمایید!

مرکز فناوری های نوین طاها قالب توس

پست های مرتبط

درباره مرکز فناوری های نوین شرکت دانش بنیان طاها قالب توس بیشتر بدانید.

به خبرنامه ما بپیوندید!

جزو اولین‌هایی باشید که به خبرنامه میپیوندند

اطلاعات شما نزد ما محفوظ میماند

ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایتمان استفاده می کنیم. با مرور این وب سایت، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.

اطلاعات خود را جهت مشاوره وارد کنید.